Światłowody

Pogotowie światłowodowe 24h

Jako specjaliści od montowania, konserwacji i napraw sieci światłowodowych, gwarantujemy możliwie najszybszą pomoc w dziedzinie przywrócenia transmisji na sieciach światłowodowych.

Nie jest istotne, czy sieć uległa awarii wewnętrznej, czy dewastacji kabli światłowodowych, ze swojej strony postaramy się zapewnić natychmiastowe zlokalizowanie usterki i naprawienie jej.

Spawanie światłowodów

Łącząc wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, biznes i pasję, nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie spawania włókien światłowodowych, zarówno jedno-, jak i wielomodowych (SM, MM).

Nie ulega wątpliwości, że coraz częściej stosowane włókna światłowodowe często ulegają uszkodzeniom. Zapewniając kompleksowe spawanie różnego rodzaju włókien, gwarantujemy zawsze najwyższą jakość prac, dzięki czemu klient może być spokojny o niewystępowanie dalszych uszkodzeń, czy usterek.

Budowa sieci teletechniczej

Nasi specjaliści zapewniają najwyższą jakość budowy sieci dla wszystkich zainteresowanych klientów. Powierzenie nam tego zadania to z pewnością dobra i korzystna inwestycja w przyszłość.

Oprócz budowy sieci, świadczymy także usługi dotyczące wprowadzania kabli, montażu studni oraz rozmaitych szaf teletechnicznych. Wszystko to pozwoli zapewnić naszym zleceniodawcom czystą i bezbłędną komunikację teleinformatyczną, niezbędną im zarówno w prywatnym, jak i zawodowym życiu.

Pomiary reflektometryczne

Badanie sieci światłowodowej pod kątem długości trasy i występujących na niej zdarzeniach. Za pomocą reflektometru, możemy w łatwy i prostu sposób zdiagnozować usterkę w sieci, jak i stworzyć pomiar na koniec wykonanych prac w celach np. dokumentacji.

Pomiary wykonywane są na falach:

  • 1310nm
  • 1550nm
  • 1625nm

Wykonujemy również pomiary na działającej sieci z wykorzystaniem filtrów.

Certyfikaty

CCNA R&S

Introduction to Networks

CCNA R&S

R&S Essentials

Świadectwo kwalifikacji RP

Montaż sys. komp. i sieci

Skontaktuj się

Adres

PHU DARTEL

Numer telefonu

+48 515 197 370

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wyjaśnień związanych z moim zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem mateusz.urbanczyk@dartel.net

Wysyłanie
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Drogi Użytkowniku/Użytkowniczko!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.