Sieci Lokalne

Rekonstrukcja i przebudowa istniejącej infrastruktury

W przypadku, kiedy działająca sieć ulega uszkodzeniu świadczymy usługi pozwalające przywrócić ją do pierwotnego stanu. Innym rozwiązaniem, może być przywrócenie sieci połączone z jej przebudową, np. wykorzystując inne technologie.

Administracja i konserwacja sieci

Prawidłowa działająca sieć teleinformatyczna to w dzisiejszych czasach podstawa. Sieci te nie są jednak niezawodne i czasami wymagają wsparcia technicznego.

Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy, oferują kompleksowy serwis sieci hybrydowych, światłowodowych i koncentrycznych, włączając w to takie rodzaje jak IP, LAN, MAN i WAN.

Technika, która w dzisiejszych czasach posuwa się do przodu w zastraszającym tempie narzuca na użytkowników przymus posiadania najwyższej jakość złącz i sieci, co jest nie lada wyczynem.

Nasza firma poprzez w pełni rzetelne wykonywanie swoich prac, zapewni najwyższą jakość istniejących sieci teleinformatycznych w Twoim domu, biurze, czy firmie.

Otwarci na nowe wyzwania, oferujemy techniczną obsługę indywidualnych abonentów sieci. Niewiele osób jest w stanie samodzielnie skonfigurować, czy aktywować skomplikowane usługi informatyczne, techniczne i teleinformatyczne. Często jest tutaj niezbędne wsparcie techniczne ze strony specjalistów. Dlatego też, powierzając w ręce naszych ekspertów swoje sieci teleinformatyczne, możesz być pewny, że otrzymasz kompletną pomoc dotyczącą konfiguracji, aktywacji, serwisu i wsparcia usług teleinformatycznych.

Całodobowy nadzór

Usługa polegająca na powierzeniu nam obowiązku pełnego utrzymania działania sieci. Szybkie usuwanie awarii, utrzymanie stałego ruchu w sieci 24h/7.

Kompleksowa diagnostyka okablowania

Diagnozujemy istniejące okablowanie pod względem wcześniej omówionych parametrów, wykorzystując przy tym sprzęt i doświadczenie.

Monitoring

Montujemy kamery IP z dostępem do sieci, co pozwala na podgląd z dowolnego miejsca.

Świadczona usługa składa się z:

  • Montażu
  • Konfiguracji
  • Administracji
  • Utrzymaniem płynności


Oferujemy różne parametry kamer zależnie od potrzeb klienta. Monitoring zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Podgląd z kamer dostępny jest z każdego miejsca i praktycznie każdego urządzenia, które ma dostęp do internetu poprzez proste, przeglądarkowe GUI, a na urządzeniach mobilnych, poprzez aplikacje.

Certyfikaty

CCNA R&S

Introduction to Networks

CCNA R&S

R&S Essentials

Fujikura & Teleoptics

Montaż linii optycznych

Skontaktuj się

Adres

PHU DARTEL

Numer telefonu

+48 515 197 370

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wyjaśnień związanych z moim zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem mateusz.urbanczyk@dartel.net

Wysyłanie
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Drogi Użytkowniku/Użytkowniczko!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.